Ryklių agentūra vol.2: Fantastiniai domenai ir kur juos rasti

Po ilgos litanijos apie “Ryklių agentūrą”, dabar manau laikas papasakoti, kodėl man taip užkliuvo tie “Shark marketing limeted” ir kaip aš juos iš viso pamačiau.

Prisipažinkit, juk daugelio jūsų, kaip ir mano, rytas prasideda su išmaniuoju telefonu rankose. Ir aš nekalbu apie žadintuvo atidėliojimą, o apie tą palaimą, kai jau visai išsibudinęs jį išjungi ir patikrini, kokių gi čia notifications šį rytą atnešė internetai.

Taigi, šiandien papasakosiu jums istoriją apie tai, kaip aš supratau, kokiais domenais labiausiai nepasitikiu. Viskas prasidėjo gan nekaltai – nuo to, kad kažkas įkėlė eilinę reklamą į vieną Facebook grupę, kurios narė esu, na, dėl sentimentų gimtajam miestui.

screen-shot-2016-12-02-at-10-54-18-am

Pirmiausia tai NU KAS BLEMBA GENERIC GRUPĖSE REKLAMUOJA SAVO PASLAUGAS?

Tada galvoju, okey, gal nauji, pažiūrim, kas per puslapis. Ir aišku, pirmas įspūdis buvo visai nieko – puslapis gražus ir lengvai skaitosi ir viskas čiki. Apie visus išlindusius kabliukus parašiau pirmoje “Ryklių agentūros” dalyje.

Bet PALA PALA…

TinklapisJumis.lt ?

Va čia man viskas ir pradėjo nepatikti.

Atrodo, chebrytė pasidarė puslapį, nusipiešė rykliuko logo, na, realiai – susikūrė brand`ą (na, būkim biedni, bet teisingi, bent pabandė), bet tada pyst ir pasiėmė domeną tinklapisjums.lt (o, beje, Sharkmarketing.lt neužimtas! )

Ir tada jau pagalvojau, kad visgi jie man įtartini pasidarė ne dėl gramatikos klaidų svetainėje, o būtent dėl tokio durnai pasirinkto domeno.

Čia kaip batų parduotuvė “Batai Jums” :

batai-jums

Tikrai niekada nepirkčiau batų vien dėl tokio domeno. Nu jau geriau pasivadinkit kokia Skandinavijos valstybe (man atrodo dar kelios liko neužimtos batų pardavinėjimo pasaulyje), bet meskit per langą tuos generic produktastau.lt ir paslaugavisiems.lt

Kitas klausimas – gal jūsų įmonės pavadinimas ant tiek lievas, kad gėda pirkti domeną? Tada op op ir liuoksim į random pavadinimų generavimo puslapius arba į posėdžių salę su kolegom – nu tikrai kažkas turi gautis.

Gero penktadienio!

k.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *