Viens du trys, lyderystės kursai yra…

Ne taip seniai į savo abu el.pašto adresus gavau labai labai gundantį pasiūlymą – registruotis į “Leadership Day Vilnius” renginuką, kur mane visapusiškai paruoš, kaip būti lydere, nes aš turėsiu galimybę išgirsti net keturis (!!!) pranešėjus, iš kurių TRYS “patenka į pasaulio lyderystės pranešėjų TOP 100, jų konsultacijomis pasitiki tokios kompanijos kaip Barclays, Honda, Macy’s, Toyota, o straipsniai publikuojami Inc., Business Insider, The Huffington Post ir kt.”

Iš šito aš beveik nesišaipau. Tiksliau, taip, šaipausi, ypač iš:

a) ketvirto pranešėjo, kuris nepatenka į top100

b) tų, kurie netingi sudarinėti LYDERYSTĖS PRANEŠĖJŲ TOP 100

c) tų, kurie tą top 100 sąrašą skaito arba juo remiasi.

Bet aš čia ne visai apie tai. Aš labiau apie tai, kad gavau į abu el. paštus kvietimą į šitą renginį. Pirmiausia jį pastebėjau darbiniame e-maile, o jo aš tikrai nenaudoju jokioms registracijoms, naujienlaiškiams ir kitiems nedarbiniams reikalams. TBH, aš jokių savo emailų savanoriškai nenaudoju naujienlaiškiams, ale vis tiek juos gaunu, bet apie tai – kitam įraše*, kurį brandinu ilgiau nei mano senelis garaže brandino naminį vyną. (*pagaliau tas “kitas įrašas” yra paruoštas ir jį galite rasti čia)

Taigi, gavau laišką į darbinį paštą. Galvojau, kad gal kažkas iš darbo kontaktų mane įtraukė, let it be. OBETTAČIAU tada radau tą patį laišką ir asmeniniam emaile, and that sh*t p*sses me off. 

Taip, nusikeikiau, bet uždėjau žvaigždutes, tai galima.

Taigi, aš kaip visada su savo FB komentarais ir reviews`ais. Norėjau atrašyti tiesiai į laišką, bet aišku, spaminimo sistemos meilas, jokių kontaktų, tik ‘unsubscribe’ mygtukas ir renginio pavadinimas. Susiradau tą renginį feisbuke ir su kolegos M.A. pasufleruota formuluote, palikau jiems žinutę:

“Spaminti žmones, kurie niekad nedavė sutikimo gauti jūsų naujienlaiškius, nėra geras lyderystės pavyzdys”.

Nu ir spėkit, ar chebra iš Leadership Day Vilnius pasielgė kaip normalūs žmonės, ką nors atsakė ir atsiprašė? Ar visgi pavarė pagal trendus, kuriuos man pristatė mano mėgstamiausias kabakas “Studija NEIN” ? Žinoma, kad antras variantas. Badabum ir mano komentaras dingo. Okey, let’s try again…

Kai parašiau šitą, gavau pranešimą ekrane, kad “puslapio administratorius peržiūrės ir patvirtins jūsų atsiliepimą”. Hahahahahahahaha. Čia viskas, ką turiu apie tai pasakyt. Na, tai, ir dar šitą mano gif`ą apie situacijos absurdiškumą:

Gražaus žiemos galo visiems!

K.

 

P.S. Gal kas pažįstat renginio organizatorius?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *